Contacteaza-ne

Contactează-ne

Decra, leaderul european pe piața învelitorilor metalice cu acoperire de piatră naturală, este susținută de echipa tehnică și de vânzări, oferindu-vă sfaturi și expertiză în orice fază a proiectului – de la conceptul initial și până la finalizare și întreținere.

Pentru asistență sau suport tehnic, vă rugăm să alegiți una dintre opțiunile de mai jos:

Completați formular de contact

sau

Contactați reprezentantul nostru pentru a stabili o întâlnire cu unul dintre partenerii Decra din zona dumneavoastă:

Virgil Batros
Director Regional de Vânzări
Telefon: +40 744 37 37 40
E-mail: virgil.batros@bramac.com
Județele: Bacău, Vrancea
Claudiu Grigoruţă
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 733 62 93 33
E-mail: claudiu.grigoruță@bramac.com
Județele: Botoșani, Iași, Neamț, Suceava, Vaslui
Erno Tavaszi
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 746 37 37 27
E-mail: erno.tavaszi@bramac.com  
Județele: Covasna, Harghita, Mureș
Iulian Ciobotariu
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 744 37 37 15
E-mail: iulian.ciobotariu@bramac.com
Județele: Brăila, Călărași, Constanța, Galați,  Ialomita, Tulcea 
Ionut Corabu
Director Regional de Vânzări 
Telefon: +40 746 37 37 30
E-mail: ionut.corabu@bramac.com
Județule: Dolj
George Dobre
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 744 37 37 13
E-mail: georgian.dobre@bramac.com
Județele: București, Dâmbovița, Ilfov 
Miorel Chituc
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 733 62 93 25
E-mail: miorel.chituc@bramac.com
Județele: Argeș, Olt, Teleorman, Vîlcea
Sabou Cosmin
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 733 62 93 32
E-mail: cosmin.sabou@bramac.com  
Județele: Gorj, Mehedinți
Levente Doboi
Director Regional de Vânzări
Telefon: +40 744 37 17 47
E-mail: levente.doboi@bramac.com
Județele: Alba, Brașov, Buzău, Caraș-Severin, Hunedoara, Prahova, Sibiu, Timiș, 
Marius Draghiceanu
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 744 37 37 45
E-mail: marius.draghiceanu@bramac.com  
Județele: Arad, Bihor Sălaj, Satu Mare
Sergiu Cuza
Director Zonal de Vânzări
Telefon: +40 799 88 83 12
E-mail: sergiu.cuza@bramac.com  
Județele: Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș
Gheorghe Stinga
Director National de Vanzari
Telefon: +40 744 37 37 71
E-mail: gheorghe.stinga@bramac.com
 
     

Sediu central:

Str. Str. Europa Unita nr. 5, 550018 Sibiu

Tel: +40 269 229 995
Fax: +40 269 229 444
E-mail: office_ro@bramac.com

 

Acest site foloseşte fişiere cookie. Continuarea navigării pe acest site reprezintă acordul dumneavoastră de a folosi fişierele cookie. Mai multe detalii găsiţi aici